22. kolo, So 11.5.2024 14:30
Viktoria Mariánské Láz..0
A muži6
21. kolo, So 4.5.2024 17:00
A muži1
Baník Královské Poříčí..2
20. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
Sokol Citice2
A muži2
19. kolo, So 20.4.2024 17:00
A muži7
Baník Vintířov0
18. kolo, So 13.4.2024 10:30
TJ K. Vary - Dvory3
A muži1
17. kolo, So 6.4.2024 16:30
A muži4
TJ Lomnice2
16. kolo, So 30.3.2024 15:30
A muži1
FK Ostrov B3
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
Slavia K. Vary B3
A muži1
12. kolo, So 4.11.2023 14:00
Olympie Hroznětín0
A muži2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
A muži3
SK Toužim1
23. kolo, So 18.05 17:00
A muži
Loko Kar. Vary
24. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Toužim
A muži
25. kolo, So 01.06 17:00
A muži
Olympie Hroznětín
26. kolo, So 08.06 10:30
Rozvoj Trstenice
A muži
14. kolo, So 15.06 17:00
A muži
Spartak Chodov
17. kolo, So 4.5.2024 14:00
Krásno2
B muži5
15. kolo, So 20.4.2024 14:00
Oloví4
B muži3
13. kolo, So 6.4.2024 14:00
B muži3
Habartov1
12. kolo, Ne 31.3.2024 14:00
Krajková0
B muži3
1. kolo, Ne 5.11.2023 11:00
B muži7
Lomnice B4
11. kolo, Ne 29.10.2023 11:00
B muži3
Baník Bukovany4PP
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:00
Lomnice B2
B muži0
9. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
Svatava B2
B muži5
8. kolo, Ne 8.10.2023 13:00
B muži4
Krásno1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
D. Rychnov3
B muži5
17. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
Plesná2
Starší žáci 3PP
16. kolo, So 27.4.2024 10:00
Starší žáci 2
Fran. Lázně5
15. kolo, So 20.4.2024 10:00
Sp. Chodov0
Starší žáci 6
13. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
Starší žáci 4
N. Role/ Nejdek1
1. kolo, So 4.11.2023 10:00
Starší žáci 2
Vintířov1
11. kolo, So 28.10.2023 15:00
Starší žáci 0
Kynšperk4
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
Lomnice/ Krajková6
Starší žáci 0
8. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
Starší žáci 3
Plesná2
7. kolo, Ne 1.10.2023 13:30
Fran. Lázně7
Starší žáci 1
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
Starší žáci 5
Sp. Chodov4PP
17. kolo, Pá 10.5.2024 17:00
D. Rychnov / Citice3
Mladší žáci U 131
16. kolo, Pá 3.5.2024 17:00
Mladší žáci U 132
Svatava / Staré Sedlo..5
15. kolo, Čt 25.4.2024 17:00
Kr. Poříčí1
Mladší žáci U 132
13. kolo, Pá 12.4.2024 17:00
Březová1
Mladší žáci U 139
12. kolo, Pá 5.4.2024 17:00
Mladší žáci U 131
Sokolov B12
11. kolo, Po 30.10.2023 14:30
Horní Slavkov8
Mladší žáci U 131
8. kolo, Pá 6.10.2023 17:00
Mladší žáci U 131
Kynšperk4
7. kolo, Pá 29.9.2023 17:00
Skalná / FC Cheb5
Mladší žáci U 133
6. kolo, Pá 22.9.2023 17:00
Mladší žáci U 136
D. Rychnov / Citice3
5. kolo, Pá 15.9.2023 17:00
Svatava / Staré Sedlo..7
Mladší žáci U 133
18. kolo, Pá 17.05 17:00
Mladší žáci U 13
Skalná / FC Cheb
19. kolo, Pá 24.05 17:00
Kynšperk
Mladší žáci U 13
20. kolo, Pá 31.05 17:00
Mladší žáci U 13
Fran. Lázně
21. kolo, Pá 07.06 17:00
volné číslo
Mladší žáci U 13
22. kolo, Pá 14.06 17:00
Mladší žáci U 13
Horní Slavkov
19. kolo, So 20.4.2024 10:00
Hájek junior6
Starší přípravka U 11..4
8. kolo, So 7.10.2023 16:00
Starší přípravka U 11..6
Kadaň B10
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
Dalovice8
Starší přípravka U 11..5
6. kolo, So 23.9.2023 16:00
Starší přípravka U 11..4
Hájek junior8
5. kolo, So 16.9.2023 17:00
SK Toužim7
Starší přípravka U 11..7
4. kolo, So 9.9.2023 17:00
Starší přípravka U 11..7
Loko K. Vary5
3. kolo, So 2.9.2023 17:00
Hroznětín / Merklín14
Starší přípravka U 11..6
1. kolo, Út 29.8.2023 17:00
Kolová / Pila28
Starší přípravka U 11..0
2. kolo, St 23.8.2023 17:00
Starší přípravka U 11..6
Bečov / Stružná3
22. kolo, So 11.5.2024 14:30
Viktoria Mariánské Láz..0
A muži6
17. kolo, Pá 10.5.2024 17:00
D. Rychnov / Citice3
Mladší žáci1
17. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
Plesná2
starší žáci3PP
21. kolo, So 4.5.2024 17:00
A muži1
Baník Královské Poříčí..2
17. kolo, So 4.5.2024 14:00
Krásno2
B muži5
16. kolo, Pá 3.5.2024 17:00
Mladší žáci2
Svatava / Staré Sedlo..5
20. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
Sokol Citice2
A muži2
16. kolo, So 27.4.2024 10:00
starší žáci2
Fran. Lázně5
15. kolo, Čt 25.4.2024 17:00
Kr. Poříčí1
Mladší žáci2
19. kolo, So 20.4.2024 17:00
A muži7
Baník Vintířov0
18. kolo, Pá 17.05 17:00
Mladší žáci
Skalná / FC Cheb
23. kolo, So 18.05 17:00
A muži
Loko Kar. Vary
19. kolo, Pá 24.05 17:00
Kynšperk
Mladší žáci
24. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Toužim
A muži
20. kolo, Pá 31.05 17:00
Mladší žáci
Fran. Lázně
25. kolo, So 01.06 17:00
A muži
Olympie Hroznětín
21. kolo, Pá 07.06 17:00
volné číslo
Mladší žáci
26. kolo, So 08.06 10:30
Rozvoj Trstenice
A muži
22. kolo, Pá 14.06 17:00
Mladší žáci
Horní Slavkov
14. kolo, So 15.06 17:00
A muži
Spartak Chodov
Úvod / Fotbal - družstva / starší žáci / Pavel Suchý
1. | Slavia K. Vary B | 20 | 95:35 | 50 |
2. | FK Ostrov B | 21 | 58:27 | 49 |
3. | TJ K. Vary - Dvory | 21 | 87:36 | 45 |
4. | A muži | 21 | 54:34 | 35 |
5. | Viktoria Mariánské.. | 21 | 61:57 | 34 |
6. | Rozvoj Trstenice | 21 | 67:52 | 32 |
7. | Spartak Chodov | 21 | 55:36 | 31 |
8. | Baník Královské Poříčí | 20 | 59:59 | 29 |
9. | TJ Lomnice | 21 | 53:57 | 26 |
10. | Olympie Hroznětín | 21 | 33:37 | 24 |
11. | Loko Kar. Vary | 21 | 32:73 | 17 |
12. | Baník Vintířov | 21 | 46:94 | 17 |
13. | SK Toužim | 19 | 36:71 | 16 |
14. | Sokol Citice | 21 | 29:97 | 9 |
1. | Baník Bukovany | 16 | 55:39 | 36 |
2. | B muži | 16 | 74:37 | 34 |
3. | Habartov | 16 | 49:38 | 33 |
4. | Lomnice B | 16 | 62:42 | 32 |
5. | D. Rychnov | 17 | 42:53 | 24 |
6. | Oloví | 17 | 46:50 | 20 |
7. | Krásno | 17 | 36:50 | 19 |
8. | FK Jindřichovice | 17 | 35:59 | 19 |
9. | Krajková | 16 | 30:38 | 18 |
10. | Svatava B | 16 | 23:46 | 10 |
1. | Lomnice/ Krajková | 11 | 41:8 | 33 |
2. | Citice/D.Rychnov | 14 | 58:42 | 26 |
3. | Kynšperk | 11 | 42:18 | 25 |
4. | Fran. Lázně | 12 | 63:24 | 23 |
5. | Starší žáci | 13 | 31:41 | 22 |
6. | Vintířov | 13 | 25:35 | 16 |
7. | Sp. Chodov | 15 | 21:55 | 12 |
8. | Plesná | 12 | 19:34 | 9 |
9. | N. Role/ Nejdek | 14 | 21:61 | 7 |
10. | Kraslice | 1 | 0:3 | 0 |
1. | Sokolov B | 14 | 128:20 | 42 |
2. | Skalná / FC Cheb | 13 | 94:37 | 30 |
3. | Kynšperk | 15 | 78:57 | 28 |
4. | Slavia K. Vary C | 13 | 106:41 | 27 |
5. | Horní Slavkov | 10 | 98:17 | 24 |
6. | D. Rychnov / Citice | 13 | 67:84 | 21 |
7. | Svatava / Staré Sedlo | 14 | 64:57 | 19 |
8. | Kr. Poříčí | 12 | 70:68 | 12 |
9. | Mladší žáci U 13 | 13 | 42:73 | 12 |
10. | volné číslo | 5 | 18:23 | 7 |
11. | Fran. Lázně | 13 | 15:120 | 0 |
12. | Březová | 13 | 13:196 | 0 |
1. | Dalovice | 9 | 87:56 | 24 |
2. | Kolová / Pila | 7 | 104:14 | 21 |
3. | Hájek junior | 9 | 73:45 | 21 |
4. | Stará Role / KV - Dvory | 9 | 62:45 | 12 |
5. | Hroznětín / Merklín | 8 | 59:65 | 12 |
6. | Sedlec A | 8 | 36:49 | 12 |
7. | SK Toužim | 7 | 60:59 | 10 |
8. | Loko K. Vary | 8 | 53:52 | 10 |
9. | Bečov / Stružná | 7 | 36:47 | 9 |
10. | Kadaň B | 8 | 51:68 | 7 |
11. | Starší přípravka U 11 | 9 | 45:89 | 7 |
12. | FK Nová Role | 8 | 31:59 | 6 |
13. | Sedlec B | 7 | 25:74 | 3 |
14. | volné kolo | 0 | 0:0 | 0 |
10 gólů
Radek Rychna8 gólů
Robert Faber7 gólů
Dominuk Rubáš6 gólů
Petr Macák5 gólů
Josef Vican4 góly
Lukáš Macák4 góly
Bedřich Rychna ml.
Počet návštěv: 79699
Posledních 30 dnů: 261 | Posledních 7 dnů: 70 | Poslední den: 2
© 2024 Baník Union Nové Sedlo | Všechna práva vyhrazena | bunovesedlo@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz